nezařazeno

12. srpna 2006 v 13:11
1. Běží chlápek po náměstí a křičí: "Menstruace, menstruace!!" Zastaví ho žena a povídá: "Snad demonstrace ne!! " A chlápek odpoví: "To je jedno, hlavně, že poteče krev!"
2. Váš horoskop na zítřejší den: Zítra Vás budou všichni jenom chválit, budou Vás na rukou nosit a zahrnovat květinami. Jóóó, pohřeb už je takovej…
1. Anička je poprvé s maminkou na opeře a ptá se:"Mami, proč ten pán hrozí té paní hůlkou?" a maminka odpoví:"On nehrozí, ale diriguje". A Anička:"Tak proč ta paní tak hlasitě křičí?!"
2. Jede manzelsky par v trojluzkovem kupe. Dole lezi cizi chlap tak manzel si lehne uprostred a manzelka nahore. Po nejake dobe manzel rika manzelce ze s ni chce zasoulozit. Manzelka na to ze je dole cizi clovek a jak bude vyjadrovat sve pocity... dohodnou se ze bude rikat: rajce, okurka, paprika atd. Pak se do toho pusti a manzelka zacne rajce, okurka, rajce, raaaaaajce... Po hodine se situace zopakuje, a kdyz uz je po vsem, z dolniho patra se zvedne chlap a zarve: "Prosim vas, nevim jaky tam delate salat, ale vsechna omacka pada na mne...
1. Sedí se ti dobře miláčku? Ano! Nesvítí na tebe slunce? Ne! Netahne na tebe? Ne! Tak si vyměníme místo.
1. Totálně namol sekretářka se vzbudí na louce pod krávou, matně zaostří oči na vemeno a pronese: "Tak dobře, hoši, pojďte po jednom a ten poslední mně odveze domů!"
2. Na WC přijde pán, ruce překřížené na prsou a prosí vedle stojícího, zda by mu nepomohl, že se mu chce hrozně čurat. Vedle stojící se slituje nad mrzákem, rozepne mu kalhoty, přidrží při močení a potom zase kalhoty zapne. Obsloužený pán si protáhne ruce a spokojeně odchází. Vedle stojící se ho nechápavě ptá, co mělo to divadlo znamenat. "Víte, já mám syfilis a strašně se toho štítím!"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama